skrytá sekce

Stránky Marka Šolmese Srazila, hudebníka, spisovatele, učitele a hipíka. 

Šolmesův dětský klub

O klubu

Co děláme: Hudba a zpěv (nácvik písní, hudební hry, hra na hudební nástroje), výtvarná výchova (kreslení, malování, modelování), tělesná výchova (sportovní hry), lesní výchova (uzlování, poznávání přírodnin, pořádání táborových ohňů atd.) + rozvíjení sociálního cítění, estetiky a především vedení k pravému přátelství - pro děti od 5 do 14 let.

Kdy: Každá středa od 16:00 do 17:30

Kde: Třískárna

Kdo: Marek Šolmes Srazil (učitel MŠ, učitel hry na kytaru, vedoucí hudebních dětských kroužků, hudebník, spisovatel), Kristýnka Staňková + externí spolupracovníci (Lulu Bonevová, Lída Hroudová)

Výhodou je, že docházka nemusí být pravidelná (v nedělimohou rodiče své děti přihlásit na následující středu). Cena za jednu středu je 200Kč.

Přihlášení: Email - solmes@volny.cz (Šolmes) Poté bude rodič přidán do skupiny na whats app, kde mimo přihlášky na středu, budou také fotografie a videa

Co ještě pořádáme: Víkendové pobyty na chatě nedaleko Drahoňova Újezdu (nádherný kraj Zbirožsko) a sedmidenní mini-tábory tamtéž (spaní v chatě, pro starší děti možnost vyzkoušení si spaní v indiánském tee-pee)

Informace o akcích Šolmesova klubu:

Akce: 17.12. 2021 pátek - Vánoční koncert v divadle Troníček - sraz s dětmi na místě v 17:00

Pozor! Tábor se koná!

Tábor 2021 - 10.7. - 16. 7.2021 - (Hudební a výtvarný)

Podrobnosti u Šolmese. Přihlášky přijímáme do konce května.

Omezená kapacita - 12 dětí (rodinný tábor)


Tábor 2019Tábor 2018


Tábor 2017


Tábor 2016


 Z vánočního koncertu:

      
Tábor 2015