skrytá sekce

Stránky Marka Šolmese Srazila, hudebníka, spisovatele, učitele a hipíka. 

Vystoupení pro děti

Šolmesova autorská čtení

Marek se svou knihou "Pohádky do postýlky" vystupuje pro děti po celé ČR. Dětem předčítá, vypráví si s nimi, učí je kreslit postavičky z pohádek a zpívat písně, které kniha obsahuje. Nebo si můžete vybrat spisovatelské dílny pro větší děti s knihou "Klubko Hadů" - děti mohou sami měnit děj, dopsat konec nebo navrhnout obálku knihy.

Výchovné koncerty

Pro mladší děti: Šolmes - Hudba léčí nebo mečí? Co je to hranostaj? Existuje hejkal? Společně si s těmito otázkami poradíme, zatančíme si a zazpíváme! 

Pro starší děti, ale i dospělé: The Ignu -  http://www.ignu.cz/kapela  - facebook kapely


Divadlo pro děti KPK

Může Karkulku sníst místo vlka velbloud? Proletí se princezna Zlatovláska v balónu? Stane se z Bystrozrakého mimozemšťan? Upeče si čert s Hloupým Honzou buřt u táboráku? Kousne se kedlubna do nohy? To vše se v našem divadle může stát!

Akce pro děti

Marek Šolmes Srazil také zaštiťuje různé akce pro děti - narozeninové párty, dětské dny, sportovní odpoledne nebo třeba mikulášské besídky.

Dále Marek nabízí mateřským školám hudebně pohybové kroužky a Hudební dílny.

Hudebně pohybové kroužky jsou jedenkrát týdně po 45 minutách (hudba, pohyb, hry, rytmus, nácvik písní a besídek - vše zábavnou formou ).

Hudební dílny - obvykle 1 x měsíčně 30 min. pro každou třídu, možnost individuální domluvy. S každou skupinou jiný projekt.

Fotogalerie všech vystoupení

Nejbližší akce:

...všechna vystoupení